07.04.06 Taboo: wg. "777"
19.04.2006
Taki tam wypadzik by zrelaksować się po szkolnych stresach w związku z wystawianiem ocen.

:) Taboo ogólnie g8. Wystrój bardzo klimatyczny, tylko niektóre elementy mogłyby być bardziej ulepszone, bądź zmienione. Przykład : nowoczesne wnętrze, a parkiet z starych drewnianych desek, nad parkietem klatka z nogami dziewczyny, coś jak wystrój w halloween w Mandragorze. Gdyby było tego więcej lub wcale. Mogliby się zdecydować na styl, jaki ma ten klubik, albo tym stylem jest właśnie wymieszanie wszystkiego naraz :) Trudno określić. Z takich konkretów to co mi się podobało, to wodospad ,ściana z której płynęła chłodna woda, w sam raz by ochłodzić się wychodząc z parkietu. Oryginalne były wyrzeźbione dosłownie pupy :) na jednej ze ścian naprzeciw toalet. To co na minus to :) telebim pokazywał jakieś wnętrzności człowieka ,a nie wizualizacja przyjemnych mazanek :p ,ale jak ktoś lubi patrzeć jak różne płyny wpływają mu do ciała, to polecam. Kolejnym nie przemyślanym pomysłem było przejście od wejścia do głównego pomieszczenia gdzie znajduje się bar i schody na parkiet. Ludzie stojący na tym czymś nie zdawali sobie sprawy, że gdyby doszło trochę więcej osób na te "kładkę" ,to ta konstrukcja by się zawaliła, ale nic. Ogólnie pozytywnie ,tylko przeszkadzało mi gdy siedziałam na kanapach przy parkiecie to nad głową miałam ludzi stojących na tej kładce ,którzy palili i popiół spadał mi na głowę, do napoju, na ciuchy i ogólnie na mnie…To było nie pozytywne, więc nie polecam miejscówek koło parkietu ,choć są świetne :( . Całokształtem w mojej ocenie punktowej Taboo zdobyło 4/6, a teraz w skrócie:

+/- nie mogę się zdecydować ponieważ muzyka była w sumie na +,ale powtarzali kawałki co w sumie nudziło słysząc drugi raz to samo.
+oryginalny wystrój
+można czuć się gościem, lub władcą =specyficzny klimacik
+wygodne siedzenia, dużo miejscówek do przycupnięcia:
+dobre drinki:
+fajne miśki jako numerki w szatni, śmiesznie ogólnie klubik z humorem
+dobre miejsce jako pub
+konkursy w których można wygrać discmana lub wierzę ,dobry patent na przyciągnięcie klientów
-obsługa, ochrona(nie pozdrowienia dla panów Ochroniarzy)
-w moim piwie coś pływało tzn. szklanka nie dokładnie umyta :/ ,albo mi coś wrzucili:>
-napoje procentowe nie kusiły ceną, 9 czyli w standardzie z innymi ale cóż jesteśmy w unii wszystkie ceny wyrównane: .

Czy polecam? Polecam ,w sumie minusy nie powinny zrażać bo takie plajciarskie , a każdemu się może zdarzyć pare niedociągnięć i to właśnie tworzy ten specyficzny klimacik: w klubie, a stały bywalcy i tak go będą odwiedzać ,bo idzie go polubić: i się przyzwyczaić, a co najważniejsze stać się nieodłączną częścią każdego wieczora.

A teraz coś z opinii uczestników tego wieczora:

"Muzyka była kijowa ale to było w repertuarze klubu tego wieczora, wystrój bardzo fajny, podobało mi się, mało ludzi ale w końcu post i nic dziwnego w końcu stara muza była w planie, ogólnie cala impreska na plus." -Rutek

"Wchodząc natknęliśmy się na rosłych panów w garniturach u których intelekt nie szedł w parze z mięśniami (góra mięsa bez mózgu) no ale cóż. Klubik całkiem sympatyczny a zwłaszcza pokemony które dostaje się zamiast numerków w szatni Kiedy z całkiem niezłego sprzętu sączyły się klimaty lat 70-tych myślałem że będzie totalna lipa ale ku mojemu zaskoczeniu impreza się rozkręciła. Miejsca tuż przy dancefloorze to dobry pomysł jak również losowanie szczęśliwej osoby która o północy wzbogaci się o discmana. Ogólnie imprezę wspominam bardzo miło." -śWiĘTy

"777"
chajpa.pl
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2 0 0 6