Wywiad z Dj BezKsywy - 02.03.2007 - By Jason

Jason: Jak zaczęła się twoja przygoda z muzyką?

Dj BezKsywy: Chodziłem do szkoły muzycznej człowieku....a rapu słuchałem od 1 klasy podstawówki bo jak miałem 7 lat dostałem album Ice Cube - Predator

Jason: Na kim się wzorujesz jeśli chodzi o skrecze?.

Dj BezKsywy: Jeśli chodzi o muzykę nie wzoruję się na nikim ale wiadomo że pewien wpływ jeśli chodzi o styl grania ma na mnie Dj Noz i ostatnio także Cent, a moich skreczy nie wzoruje na nikim. podoba mi sie co robie wielu djów ale szukam własnego stylu.

Jason: Opowiedz cos wiecej o HandsUpCrew.

Dj BezKsywy: HANDS Up Crew powstało z inicjatywy Dja Centa który chciał stworzyć najlepsze imprezowe crew djów w Polsce. Dogadał się z Nozem i powstało Hands Up. Po jakimś czasie ja zostałem zaproszony do szeregów Hands Up z czego jestem niezmiernie dumny. Ostatnio powstała strona informacyjna narazie www.handsupcrew.pl i www.handsupcrew.com.

Jason: Planujesz jeszcze udzial w zawodach dj-skich czy raczej będziesz sie skupiac na graniu na imprezach i tworzeniu nowych mixtape-ow? I dlaczego?.

Dj BezKsywy: Zawody djów to raczej zamknięty rodział ale nie wykluczam ponownego udziału w Mistrzostwach Polski.Obecnie skupiam się na nagrywaniu mixtape'ów i graniu imprez bo myślę że w tym kierunku zmierza moje granie.Co do zawodów to nie lubię klimatu jaki na nich panuje a co do mixtapów to bardzo lubie je nagrywać i w tym roku wyjdzie jeszcze wiele płyt pod szyldem Dj BezKsywy, Hands Up Crew i nowej ekipy o nazwie Zły Bass Crew.

Jason: Własnie co to za ekipa Zły BassCrew? Bo o HandsUp już usłyszelismy. Kto go tworzy i co to będzie?.

Dj BezKsywy: Zły Bass Crew to ekipa która niewiele ma wspólnego z hiphopem.Uderzymy niedługo w scenę trojmiejską z nowym mixtapem którego założenie jest takie że każdy numer ma mieć linię basową która niszczy subwoofery i uszy słuchaczy.Ja jestem dumnym założycielem ekipy a werbowanie członków trwa.Pierwszym został Jahu. Dołączy do nas jeszcze Dj Nawias z Sopotu.

Jason: Pytanie teraz będzie częściowo związane ze mną. Jak ci się widzi udział w projekcie rockowym tzn dołożenie swoich skreczy bądź sampli wokalnych do rocka, nie mocnego ale melodyjnego. Ponieważ ja osobiście załozylem zespol NO LIDER, w którym gram na basie. Obecnie szukamy jeszcze perkusisty i wokalu. Pomyślałem również o tobie...jakby cały ten projekt nabrał rozpędu i można by było coś stworzyć razem, czy byłbyś otwarty na taką współprace?

Dj BezKsywy: Skrecze jak najbardziej ale tylko do mocnego rocka z powerem,sam brałem udział już w dwóch rockowych projektach.Co więcej w planach jest nawet mixtape o tytule roboczym Rokk Dat! ale co na nim będzie jest jeszcze owiane tajemnicą.

Jason: To już ostatnie pytanie. Jak tak stoisz z boku, to jak widzisz kondycję rozwoju akcji imprezowych w trójmieście? Czy uważasz że mamy za mało zajawki żeby tworzyć nowe projekty? Czy naprawdę jest taka znikoma liczba osób która chce coś robic w kierunku rozwoju imprez w 3 city?

Dj BezKsywy: Imprezy padają i taka jest smutna prawda.Gdańsk obecnie trzyma się najlepiej bo są imprezy w Parlamencie w piątek, w Cobe we wtorki, czwartki i soboty, w Pięknych w środy czyli ogólnie nie jest źle.Ale niestety ludzie coraz mniej chętnie przychodzą na czarne imprezy.Zajawki jest dużo ale ludzi którzy ją mają jest coraz mniej. Kiedyś jak wychodził nowy mixtape to mieli go wszyscy a teraz wydajemy po 5 mixtapeów w roku i ludzie nie mają żadnego.

Jason: Chcesz cos powiedziec na koniec naszego wywiadu?

Dj BezKsywy: Pozdrawiam wszystkich dzięki którym ta scena jeszcze jakoś żyje.

Jason: Elo, dzięki za wywiad i powodzenia w tworzeniu nowych projektów.

Dj BezKsywy: Spox.

"Jason"
chajpa.pl
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2007