ENEMEF: Noc Kobiet 02.03.2007 Okiem zwyciężczyni biletów :)
I kolejny ENEMEF stal się faktem. Były to filmy poświecone głownie dla kobiet, ale było także parę "chłopów":). Wygrałam na Chajpie bileciki, wiec bez zbędnych 'ale' poleciałam na owy maraton. Bez śmiechu się oczywiście nie obyło. Po podejściu do kasy kolega chciał zniżkę poprzez powiedzenie hasła promocyjnego:) szanowny pan z kasy zerknął na mnie oczekując na to hasło a ja ze śmiechem mówię ze głupio mi to powiedzieć i ze kolega powie. Na to pana kasowego :P wzrok przeniósł się na kolegę a ten głupol mówi ze nie pamięta i chwila bo musi zerknąć do telefonu. Hahaha.

No ale wracając do tematu. Były cztery filmy, dwa przedpremierowo.

- Pani Henderson - Przedpremierowo
- Tuz po weselu - przedpremierowo
- Diabel ubiera się u Prady
- Teraz ja

Pierwsze dwa filmy były typowo kobiece jak widziałam patrząc na sale. Miały one dość duże przesłanie. Były momenty, że aż mi łezki poleciały:) Tylko no nie ma co ukrywać, film typowo kobiecy - musical :) "Diabel ubiera się u Prady" film który mogę polecić wszystkim. A jeśli chodzi o film "Teraz ja" Tak jak z reguły polski film tego typu niestety nie udal się... to moja opinia, ale każdy ma inny gust :)

Ogolnie ENEMEF'ik udany jak to każdy inny - klimat takiej nocy w kinie jest niezastąpiony i szczerze polecam każdy inny.

Agnieszka Kwapiszewska "kwapu"
Zwyciezca biletu na ENEMEFa (Noc Kobiet)
chajpa.pl
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2007