Somfink abołt KOLIBA !
KOLIBA - imprezownia, dyskotekownia bardziej gdzie można wpaść w zasadzie o każdej porze i napić się piwka bądź innego trunku oczywiście stołując się doskonałymi potrawami. (polecam pierogi z mięsem i grzybami ) Wszystko jest wystrojone ala góralska chata, pali się kominek, wszystko jest drewniane, na ścianach wiszą jakieś podkowy czy co to wogule jest :) Tak jest w dzień... W nocy spokojna góralska chatka położona nad morzem zamienia się w istny hałas i tłok... Imprezy, a bardziej dyskoteki bo nigdy nie wiesz jaka muzyka będzie grana trwają do około 4 - 5 rano i jest pełno wiary. Ludzie dosłownie tańczą na stołach ławkach i na czym popadnie bo czasem to aż nie ma miejsca.
Szczególnie polecam imprezy w środy, wtedy jest baaardzo dużo ludzi w 90% studentów i naprawdę można się świetnie bawić.
Ceny nie są wygórowane, ochrona jest miła, a nie jak to się często zdarza być zaczepną, poza tym można zamówić utwór z dedykacją więc jeżeli myślicie o jakimś wspólnym tańcu z osobą dla was ważną, bądź gdy chcecie poznać ciekawą osobę to miejsce jest dla was idealne.

Widzę że już dawno nie zamieszczane były fotki z imprez w Kolibie, oczywiście postaram się to zmienić gdyż często bywam tam w środy. Wpadnij może i ty będziesz na stornie CHAJPA.PL ?!

Wiesz gdzie jest AQUAPARK w Sopocie ? Zejdź do plaży i zobaczysz Kolibe jak by ktoś nie wiedział gdzie to jest :)
"Primavera"
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2 0 0 6