Lech Active Summer - recenzja
Lech Active Summer. Hmmm?? Nazwa cyklu imprezy nie obiecywała na początku zbyt wiele jednak starania pewnej osoby nie poszły na marne. Tutaj ukłon w stronę Dj'a Adalbeta, za to że sprowadził w nasze skromne progi tak świetnych Dj'i jak Angelo Mike, Drwal, Robert Leszczyński, Micro czy Levy.

Jednak 22 Lipca 2006 roku okazał się dniem a raczej nocą szczególną dla fanów ambitnej muzyki klubowej. Za konsoletą, w zielonym namiocie Lech Active Sumer stanęło dwóch świetnych Dj'i. Wielokrotny rezydent imprezy Mayday Polska Dj Drwal, organizator całego przedsięwzięcia Dj Adalbert oraz oczekiwany przez wszystkich Angelo Mike.

Klimaty muzyczne były różne. Drwal zapodał spokojnymi, powolnymi jednak całkiem głębokimi beat'ami. Jednak publika jakoś nie łykała klimatu i generalni relaxowała się pijąć zimnego leszka i słuchając konkretnych rytmów. Około godziny 23 zjawił się Angelo. Najwyraźniej impreza w Czechach nie była dla niego męcząca, bo wywiadu udzielił z uśmiechem na ustach. Rozmawiał z fanami. Gdy stanął za konsoletą parkiet zapełnił się w jednej chwili. Wszyscy delektowali się dźwiękami, jakie wypuszczał sam mistrz z pod swojej ręki, a były one różne poczynając od Progressive poprzez Trance Jarek zakończył seta oldschoolowym kawałkiem - Phila Kieran'a -" I Love You". Cały secik trfał 2 godziny. Dla niektórych był o to pierwsze spotkanie z tego typu muzyką i muszę przyznać, że ten gatunek został przyjęty z powodzeniem.

Zaplecze gastronomiczne imprezy jak na skromne warunki było całkiem pozytywne. Zaspokoić można było nie tylko potrzebę picia, serwowano też szybkie żarełko typu Fast Ford. Jedynym minusem było to że, mimo iż w lodówce browarni stały w butelkach nie podlegały one sprzedaży po godzinie 20 i trzeba było zadowolić się browarkiem lanym z kija. Generalnie imprezę uważam za całkiem pozytywną jak na takie skromne warunki i krzyczę o więcej.

Łukasz D daimoku@chajpa.pl
dla:chajpa.pl
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2 0 0 6