Studencka Taneczna Majówka w Chłapowie 2007 [by Lesiu & Natalia]
Nareszcie MAJ! Reprezentacja naszego portalu postanowiła godnie uczcić ten fakt i spędzić Majówkę w Chłapowie (koło Władysławowa) organizowaną przez Agencje Imprezową "Otra Vez". Żeby wszystko dokładnie sprawdzić przybyliśmy tam jako pierwsi, 2 dni przed oficjalnym otwarciem imprezy.

Miejscowość świetna, tuż nad otwartym morzem, doskonale przystosowana dla przyjeżdżających turystów. Plaża, parki, basen, kluby muzyczne, restauracje, sklepy... osobiście niczego nam tam nie brakowało!

Pensjonat... ogólnie fajny, aczkolwiek na zdjęciach wyglądał troszeczkę inaczej, co się nie spodobało niektórym imprezowiczom... Najbardziej doskwierała nam zamała ilość czajników elektrycznych i brak dostępu do kuchni o których wcześniej była mowa, że będą. Ale My to nie przyćmiło całej majówki. Nie przyjechaliśmy tam ani spać ani jeść tylko imprezować!


Nadszedł pierwszy dzień turnusu! Cały pensjonat wypełniony po brzegi studentami i ich znajomymi z całego kraju. Imprezy w pokojach, na korytarzach, w stółowce. alkohol leje się strumieniami, wszyscy siedzą, piją, lulki palą, tańce hulanki swawole... w ciągu dnia i w ciągu nocy.

W programie majówki była nauka tańca. Uczyliśmy się podstawowych kroków do Cza-czy, Samby, Jive'a i Rumby. Oraz wykorzystywaliśmy nowo nabyte umiejętności na wieczornych imprezach prowadzonych przez trójmiejskich DJ'i. Nasza instruktorka nawet tam się nie poddawała i uczyła nasz kroków do takich tańców jak słynne "Kaczuchy" oraz "Jedzie pociąg z daleka" ;) :D (dzięki Gabi)!

Rano... po 2..3... godzinach spania słyszymy krzyk: "Zajebongo!!!" dobiegał on prosto z pokoju numer 9. Budził nas każdego dnia :P W końcu nie można spać, trzeba się bawić!!!

W ciągu dnia integrowaliśmy się przy ognisku lub grillu, spacerując po pięknej plaży, a nawet pływając na basenie. Pogoda może nie dopisała za bardzo, ale już studenci potrafią się rozgrzać i nie są straszne nam chmury i wiatr :-]

Niestety majówka już dobiegła końca... poznaliśmy świetnych ludzi i bawiliśmy się na całego, a teraz trzeba troszkę poczekać na następny wyjazd. Mam nadzieje, że w tak samo świetnym towarzystwie! :
Lesiu & Natalia
dla: Chajpa.pl


Zobacz:
-Galerie zdjęć z Majówki 2007 w Chłapowie
-Opis majówki (sprzed majówki)


C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2 0 0 7