NEPTUNALIA 2008
8 maj Campus AWFiS Koncert:Mjut, Sandales, Etna, Muchy, HappySadWybrałyśmy się na kolejny koncert z cyklu Etna noche!!!
Koncerty zaczęły się około godziny 18, ale oczywiście pojawiłyśmy się później, gdyż tradycyjnie musiałyśmy przed koncertem skosztować wódki Żołądkowej Gorzkiej z Miętą, choć tego dnia w nietypowych okolicznościach, gdyż na czerwonych... światłach oczywiście :)
Przyjechałyśmy na początek Sandales. Zespół grał mocnego rocka podchodzącego nawet pod metal. Nie bawiłyśmy się gdyż oszczędzałyśmy siły na Etnę pod piwnymi parasolami :)
Zespół nam nie przypadł do gustu ale grupa ludzi pogowała pod sceną.
Po długich oczekiwaniach i kilku piwach na scenę wkroczyła Etna.
...
hmmm... zacięłyśmy się. Brakuje nam słów żeby opisać ten niezwyką atmosferę i energię, którą przekazał nam zespół w czasie koncertu :)

Jak Ska-kałyśmy i wyśpiewywałyśmy każdą piosenkę zobaczyć można na filmiku:

Muchy... bzyczały coś - nie zrozumiałyśmy... nie byłyśmy specjalnie zainteresowane, ...odpoczywałyśmy aby nabrać siły na HappySad.

W tym czasie oglądałyśmy fireshow, a Natalia nawet zdążyła zwiedzić akademik i spotkać Gołasa z Etny i jego przerobionego na rasta współlokatora :) z którym przeprowadziła krótki wywiad:

Natalia: - I jak się z nim mieszka?
Rasta: - Zajebisty koleś tylko ciągle go nie ma :) Ciągle lata na próby.

HappySad...
czekałyśmy na koncert do późna, ale wyszło im masło hie hie
Fani nas otaczający cieszyli się, że akurat na ten koncert nie musieli wydawać 25 zł, gdyż pluliby sobie w brodę. Aczkolwiek cały plac był wypełniony ludźmi, którzy - widać było że naprawdę wspaniale się bawią. Myślę że miejsce w którym stałyśmy było słabo nagłośnione.
Ryba wyszła w połowie koncertu, ale Natalia oczywiście została do końca, bo najlepsze imprezy to te które trwają do rana :)

Teraz leczymy kaca i masujemy stopy przed kolejnym koncertem na Skwerku w Gdyni, gdzie zagra kolejny zespół Reggae/Ska - Pajujo!

Natalia i Ryba
dla Chajpa.pl
TY TEŻ MOŻESZ PISAĆ RECENZJE TRÓJMIEJSKICH IMPREZ NA WWW.CHAJPA.PL.
SWOJE TEKSTY I ZDJĘCIA WYŚLIJ NA NASZ ADRES [KONTAKT]
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2008