NEPTUNALIA 2008
9 maj Gdynia - Skwer Kościuszki Koncert: Pajujo, Enej, Kukiz

Organizatorami tego dobrze dobranego koncertu była Akademia Morska i Akademia Marynarki Wojennej. Niestety pierwsze grało Pajujo...
Niestety, gdyż to właśnie na ich koncercie najbardziej nam zależało. Byłyśmy bardziej niż przekonane, że jest już taką gwiazdą, że będzie grało tuż przed Kukizem...
Dlatego też spóźniłyśmy się...! jedna bardziej od drugiej :) co prezentuje poniższy filmik:

Na koncert nie przyszło wiele osób, ale ci co przybyli, bawili się bardzo fajnie po prawej stronie sceny. Oczywiście publika żądała bisów, które mile zaskoczyły zespół.
Chłopaki! Nie dziwcie się! Gracie bardzo fajnie mimo młodego wieku i niewielkiego stażu w koncertowym / rozrywkowym (?) świecie. Ale idzie Wam bardzo dobrze, tak trzymać!

Po koncercie Pajujo, Natalia z ekipą zebrała się i pojechali na ognisko na Dąbrowie, natomiast Ryba została z Piotrkiem przekonać się cóż to takiego ten Enej.

Natalia: I przekonała się... że to reggae/ska i od razu po koncercie zadzwoniła podekscytowana zdać szybko relację co fajnego mnie ominęło. Trochę się wqrzyłam, ale co tam... już wyczaiłam ich kolejny koncert ;p

Ryba: Tak, Enej mile mnie zaskoczył... sekcją dentą :) Kiedy siedząc pod piwnym parasolem usłyszałam muzykę ska od razu pobiegłam pod scenę.

Zespół grał bardzo energetyzującą mieszankę reggae, ska połączonego z rockiem, co naprawdę podobało się publiczności. Kiedy zagrali cover Kultu "Wódka" publika szalała.
Po nich zagrał już tylko Kukiz z Zespołem...
Tylko...? a może aż Kukiz i Piersi! Chłopaki wykonali swoje najbardziej znane kawałki wplatając pomiędzy śmieszne anegdotki :)

To była świetna zabawa!!!
...ale już ostrzymy ząbki na kolejne koncerty w klimatach reggae/ska!!! Najbliższy już 18 mają na osiedlu studenckim AMG: Majestic i Akurat!!!
Natalia i Ryba
dla Chajpa.pl
TY TEŻ MOŻESZ PISAĆ RECENZJE TRÓJMIEJSKICH IMPREZ NA WWW.CHAJPA.PL.
SWOJE TEKSTY I ZDJĘCIA WYŚLIJ NA NASZ ADRES [KONTAKT]
C o p y r i g h t © C h a j p a . p l 2008