gru 19

Nobility Stalk

Zespół powstały w 2013 roku. Grają szeroko rozumiany rapcore z wpływami różnych stylów muzycznych m. in. nu-metal, hardcore, hard rock, metalcore. Nobility Stalk głosami publiczności wygrało nagrodę dla najlepszego studenckiego zespołu MUG 2014. Efektem tego było nagranie na składankę w Radiu Gdańsk, otrzymanie statuetki oraz występ na koncercie finałowym. W 2015 roku zespół wydał swoją debiutancką EPke oraz teledysk do utworu „To nie tak”. W 2016 r. zespół wystąpił m. in. w półfinale Muzykaliady – projektu organizowanego przez NZG UG. Dzięki głosom publiczności dostał się do kolejnego etapu konkursu i wziął udział w głosowaniu finałowym. Aktualnie zespół wydał swoje drugie demo i skupia się na graniu koncertów oraz promowaniu najnowszego materiału.

Chłopaki mają na koncie kilkanaście koncertów na terenie całego Trójmiasta i jego okolicach m. in. występy przed kanadyjskim zespołem Reanimator, hiszpańskim Far’N'Hate, czy polskim zespołem Vierna. Oprócz zwykłych koncertów, rapcorowy band angażuje się w akcje charytatywne grając m.in. na rzecz gdyńskiej fundacji EMIS.

sie 31

Lepiej nie zadzieraj z byłym – premiera teledysku

Dzisiaj premiera kolejnego hitowego teledysku trójmiejskiego Stand’upowca Adama Van Bendler’a. Tym razem komik poruszył temat podrywu dziewczyny z nieciekawą (przynajmniej dla samego podrywającego) przeszłością. Czy warto podrywać dziewczyny, których były facet odbywa karę w więzieniu i właśnie dzisiaj wychodzi? Zobaczcie sami:

sie 21

Koncert Kamila Bednarka (Zatoka Sztuki – Sopot)

sie 14

Koncert Dawida Podsiadło (Zatoka Sztuki – Sopot)

lip 31

Koncert Kasi Nosowskiej (Zatoka Sztuki – Sopot)

lip 10

Koncert Moniki Brodki (Zatoka Sztuki – Sopot)

Galeria zdjęć z koncertu Moniki Brodki w Zatoce Sztuki (Sopot). Czwartek 10 czerwca 2014r. fot. Paweł Kwapisz

Minęło 10 lat od kiedy Monika BRODKA brawurowo wygrała program “Idol” zdobywając 69% głosów. Czas pokazał, że nie był to sukces przypadkowy ani na wyrost – BRODKA stała się jedną z wybitniejszych i bardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Każda płyta artystki świadczy o jej rozwoju i dojrzewaniu. Kolejne wydawnictwa odnoszą sukcesy mierzone popularnością wśród fanów oraz uznaniem fachowców. Najwięcej laurów zdobyła płyta „Granda” z 2010 roku – która przyniosła zdolnej góralce cztery Fryderyki, „Różę Gali”, nagrodę SuperHiro Płyta została uznana za płytę 20-lecia z okazji 20. Wręczenia Fryderyków a artystka stała się pierwszoplanową postacią polskiej estrady.Utwory „W pięciu smakach”, „Granda”, „Krzyżówka dnia” – zyskały rzesze fanów. Jeszcze bardziej przebojowy okazał się nagrany w Los Angeles mini-album „Lax” – z którego pochodzą dwie hitowe piosenki: „Varsovie” i „Dancing Shoes”. Ta pierwsza piosenka została przebojem lata królując na Liście Przebojów „Trójki” , Pop liście RMF Fm i wielu innych rozgłośniach.

maj 16

Miejski Dystrykt – Miejski Dystrykt (prod. Gajos)

gru 26

„W mieście nowa jest atrakcja…”

„…moja kolorowa bryka”. Nowy mega kawałek Adama Van Bendler’a podbija YouTuba. W ciągu 3 pierwszych dni od opublikowania obejrzało go już 25 tysięcy osób. Fak Ju Production, muza Popey, montaż Zu Road, mix Selekta Studio tekst Adam Van Bendler, reżyseria Magda Bochan-Jachimek i Adam Van Bendler. „Największy muzyczny przypał roku” – tak się sami promują i coś w tym jest. Trójmiejskie plenery oraz znane z nie jednej imprezy twarze dodają dodatkowego klimatu rozwalającego system kawałka. Z resztą – oceńcie sami:

sie 08

Rap-Trojmiasto powraca [r3m.pl]

Najstarsza trójmiejska strona rapowa w odświeżonej wersji jest już dostępna pod nowym adresem www.R3M.pl! Polecamy wszystkim zainteresowanym lokalnym rapem. Muzyka, klipy, wywiady, wydarzenia, relacje, freestyle, produkcje, biografie, nowości – to wszystko na R3M.pl.

kwi 29

Open Air Rock Festival – zgłoszenia zespołów

W sobotę 8 września 2012 odbędzie się kolejna edycja Ooen Air Rock Festival -  rockowego przeglądu odbywającego się co roku w Wejherowskim Amfiteatrze przy ul. Wybickiego. Ruszyły już zgłoszenia zespołów!!! Do udziału w OARF zaproszone są wszystkie zespoły wykonujące muzykę rockową, z różnorodnymi odmianami, opartą na autorskim repertuarze własnym. Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest zakwalifikowanie wykonawcy przez Organizatora na podstawie nadesłanych materiałów na CD oraz karty zgłoszeń. Materiały należy przesłać na adres Organizatora w nieprzekraczalnym terminie do 18 czerwca 2012r.  O zakwalifikowaniu do udziału w Festiwalu Organizator powiadomi wybrane zespoły w terminie do dnia 5 sierpnia 2012 roku. Każdy wykonawca prezentuje program własnego autorstwa trwający z montażem maksymalnie 34 minuty. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu uczestników, nie zapewnia zakwaterowania dla zespołów uczestniczących w Festiwalu. Organizator gwarantuje honorarium za występ zakwalifikowanym zespołom w wysokości 300zł na zespół.

Organizatorem i producentem Festiwalu jest Wejherowskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo, wck@wck.org.pl

 

Regulamin Open Air Rock Festival 2012 „Stop przemocy i terrorowi”

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Starsze posty &laquo